System zamgławiający odśrodkowy
System zamgławiający odśrodkowy
  System zamgławiający odśrodkowy
  System zamgławiający odśrodkowy

  System zamgławiający odśrodkowy

  Dostępny
  486,00 zł netto
  597,78 zł brutto

  System zamgławiania odśrodkowego do montażu na własnym wentylatorze, chłodzenie wodne - nowość!

   

  Odśrodkowy system zamgławiania, nawilżania  i jednocześnie chłodzenia wodnego. Doskonale nadaje się do dezynfekcji, odkomarzania, likwidacji much, odgrzybiania, usuwania odoru, regulacji wilgotności i obniżania temperatury, podawania leków wziewnych.

  Jedyny na polskim rynku system zamgławiania i nawilżania do montażu na zamontowanych już wentylatorach przemysłowych jak i domowych stojących. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w szybki i tani sposób zwiększyć możliwości i funkcjonalność swojego układu wentylacyjnego.

  Zastosowano w nim nowoczesną technologię odśrodkowego wytwarzania mgły, dzięki czemu zamgławiacz jest niezawodny i trwały. W przeciwieństwie do wysokociśnieniowych systemów nie potrzebuje on filtrów, nie zapychają się końcówki wylotowe i nie ma  żadnych wysokociśnieniowych pomp. Dzięki temu jest łatwy w użyciu i utrzymaniu. Odśrodkowy system zamgławiania wytwarza bardzo małe i przyjemne kropelki wody (<10µm), dzięki czemu dokładnie penetruje wszelkie przestrzenie, długo utrzymuje się w powietrzu zapewniając doskonałą dezynfekcję i dezynsekcję, a także oczyszcza atmosferę z kurzu i przykrego zapachu. System zamgławiania odśrodkowego wykorzystywany jest również do schładzania powietrza i nawilżania pomieszczeń w hodowli zwierząt, szklarniach, tunelach foliowych, restauracjach, patio, magazynach, halach produkcyjnych, itp. Potrafi on obniżyć temperaturę od 4 º C do 8 º C na obszarze 30-50 m². Posiada certyfikaty CE ISO 9001:2008, RoHS.

  ZASTOSOWANIE:

  • do dezynfekcji pomieszczeń produkcyjnych, szczególnie w przemyśle spożywczym
  • do zwalczania komarów, much i innych uporczywych insektów w pomieszczeniach i na zewnątrz
  • do zwalczania nieprzyjemnych zapachów wytwarzanych w procesie produkcyjnym czy na wysypiskach śmieci
  • Rolnictwo - do dezynfekcji, dezynsekcji, kontroli wilgotności, obniżenia temperatury w pomieszczeniach, podawania leków wziewnych, itp w hodowli drobiu, chlewniach, oborach, stajniach, zoo, w szklarniach, tunelach foliowych, pieczarkarniach
  • Przemysł - do dezynfekcji, dezynsekcji, kontroli wilgotności, obniżenia temperatury w pomieszczeniach, zmniejszenia zapylenia w magazynach, halach produkcyjnych, młynach, górnictwie, tartakach, stolarniach, magazynach drewna, przędzalniach, itp
  • Gastronomia - do kontroli wilgotności, usuwania nieprzyjemnych zapachów, , zwalczaniu komarów i much, dezynfekcji i schładzania pomieszczeń, tarasów, patio, namiotów cateringowych, barów, pub-ów, dyskotek,itp.
  • Dom - do kontroli wilgotności, usuwania nieprzyjemnych zapachów, , zwalczaniu komarów i much, dezynfekcji i schładzania pomieszczeń, tarasów, patio, chłodzenie wodne.

  DANE TECHNICZNE:

  - napięcie vol: 220-240 V

  - moc 70 W

  - system zamgławiania: odśrodkowy

  - redukcja temperatury 4-8°C

  - waga urządzenia: 3 kg

  - wielkość kropli wody < 10 µm

  - regulacja ilości mgły

  - zakres zamgławiania 30 m³

  - łatwy w montażu na wentylatorze

  Wszystkie dodatkowe informacje - prosimy o kontakt bezpośredni tel. 697026236.

   

  Producent wysokiej jakości wentylatorów i zamgławiaczy. Posiada certyfikaty ISO 9001:2008 , CE, RoHS

  Brak recenzji

  Może ci się spodobać również

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania