Dysza zamgławiająca 0,10 mm Rozszerz

Dysza zamgławiająca 0,10 mm z filtrem

Nowy

Wysokociśnieniowa dysza zamgławiająca 0,10 mm z filtrem  1 sztuka

Więcej szczegółów

Dostępny

17,00 zł

brutto

Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Wysokociśnieniowa dysza zamgławiająca 0,10 mm  1 szt.

Dysza zamgławiająca przeznaczona jest do montażu na szybkozłączce systemu zamgławiania FG-150. Wykonana jest wysokiej  jakości niklowanego mosiądzu, a wewnętrzne elementy ulegające zużyciu( jak filtr, końcówka dyszy, itp.)  wykonane są wysokie jakości stali szlachetnej SS 316. Dzięki takiemu rozwiązaniu będą długo i niezawodnie pracować bez awarii. Zastosowanie filtru w każdej dyszy znacznie wydłuża jej niezawodną pracę.

System może być w prosty sposób samodzielnie zmontowany i dostosowany do indywidualnych potrzeb dzięki zastosowani nowoczesnego, niezawodnego systemy szybkozłączek odpornych na wysokie ciśnienie.

Do urządzenia można  dokupić inne elementy, pozwalające dowolnie rozbudować system, dostępne w dziale:

SYSTEM ZAMGŁAWIANIA DEX

Dodatkowe zastosowanie dwutlenku chloru do stabilizacji wody pozwoli zahamować wszystkie procesy gnilne, zlikwiduje odor.

Zastosowano w niej nowoczesną technologię wysokociśnieniowego wytwarzania mgły, dzięki czemu system zamgławiający jest niezawodny i trwały oraz łatwy w użyciu i utrzymaniu.  Pozwala na zamgławianie na długości do 25m. Wysokociśnieniowy system zamgławiania wytwarza bardzo małe i przyjemne kropelki wody pod ciśnieniem 70 BAR (<20µm), dzięki czemu dokładnie penetruje wszelkie przestrzenie, długo utrzymuje się w powietrzu zapewniając  doskonałe nawilżenie, dezynfekcję i dezynsekcję, a także oczyszcza atmosferę z kurzu i przykrego zapachu, jednocześnie nie mocząc nadmiernie powierzchni. Urządzenie podłącza się bezpośredniego  do sieci wodociągowej, możliwe jest zastosowanie dozownika preparatów chemicznych, jak również może samodzielnie zasysać wodę z oddzielnego zasobnika. 

System zamgławiający FG-150 wykorzystywana jest również do chłodzenia wodnego i nawilżania pomieszczeń w hodowli zwierząt, szklarniach, tunelach foliowych, restauracjach, patio, magazynach, halach produkcyjnych, itp.  Posiada certyfikat CE.

Certyfikat CE

ZASTOSOWANIE:

  • do nawilżania stoisk z warzywami, owocami w sklepach spożywczych
  • do dezynfekcji pomieszczeń produkcyjnych, szczególnie w przemyśle spożywczym
  • do zwalczania komarów, much i innych uporczywych insektów w pomieszczeniach i na zewnątrz
  • Rolnictwo - do dezynfekcji, dezynsekcji, kontroli wilgotności, obniżenia temperatury w pomieszczeniach, podawania leków wziewnych, itp w hodowli drobiu, chlewniach, oborach, stajniach, zoo, w szklarniach, tunelach foliowych, pieczarkarniach
  • Przemysł - do dezynfekcji, dezynsekcji, kontroli wilgotności, obniżenia temperatury w pomieszczeniach, zmniejszenia zapylenia w magazynach, halach produkcyjnych, młynach, górnictwie, tartakach, stolarniach, magazynach drewna, przędzalniach, itp
  • Gastronomia - do kontroli wilgotności, usuwania nieprzyjemnych zapachów, zwalczaniu komarów i much, dezynfekcji i schładzania pomieszczeń, tarasów, patio, namiotów cateringowych, barów, pub-ów, dyskotek,itp.
  • Dom - do kontroli wilgotności, usuwania nieprzyjemnych zapachów, , zwalczaniu komarów i much, dezynfekcji i schładzania pomieszczeń, tarasów, patio, chłodzenie wodne

DANE TECHNICZNE:

- materiał: obudowa - niklowany mosiądz, elementy wewnętrzne - stal szlachetna SS 316

- ciśnienie robocze: 70 BAR 1000 PSI

- gwint: UNC 10/24 cala

Wszystkie dodatkowe informacje - prosimy o kontakt bezpośredni tel. 697026236.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dysza zamgławiająca 0,10 mm z filtrem

Dysza zamgławiająca 0,10 mm z filtrem

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.